Dane kontaktowe

JM Serwis
Marek Lisiński
ul. Strzałowa 2/5
61-847 Poznań

serwisokien@serwis-okien-poznan.pl

+48 602 772 318

 

 

 


Wyświetl większą mapę


Regulacja okien

Montując nowe okna, monterzy nie tylko osadzają je na swoim miejscu, ale także odpowiednio regulują. Właściwa regulacja pozwala na bezpieczne korzystanie z okien i drzwi. Okna można z łatwością i bez wysiłku zamknąć i otworzyć. Klamka bez problemu zajmuje swoją pozycję, równoległą do ramy. Właściwa pozycja klamki daje gwarancję odpowiedniego domknięcia okna, pozwalając tym samym oszczędzać ciepło. Zimne powietrze zostaje na zewnątrz, a nie dostaje się do mieszania przez szpary w oknach.
Z czasem, pod wpływem warunków atmosferycznych, w oknach uszczelki ulęgają zniekształceniom. Jednak nie zawsze oznacza to konieczność ich wymiany. Często wystarczy tylko regulacja okna. Trzeba zrobić to właściwie i fachowo. Niewłaściwie przeprowadzona regulacja może spowodować naprężenia na okuciach i w konsekwencji może doprowadzić do konieczności ich wymiany, co jest dodatkowym, często niepotrzebnym, wydatkiem dla użytkownika okien w przyszłości.
My wykonamy usługę profesjonalnie i z gwarancją. W mieszkaniu zrobi się odczuwanie cieplej, okna będą się zamykały z łatwością i swobodą.